Międzynarodowy dostawca usług monitoringu GPS – Cartrack Polska

 

Cartrack Polska

CARTRACK to międzynarodowy dostawca usług monitoringu GPS, jeden z globalnych liderów w zakresie usług zarządzania flotą oraz monitoringu i zabezpieczeń samochodowych. Firma oferuje swoje usługi w 24 oddziałach na pięciu kontynentach, monitorujących łącznie ponad 1 000 000. pojazdów. CARTRACK powstał w 2001 r. jako część Onecell Holdings, jednego z największych i najbardziej doświadczonych holdingów oferujących urządzenia oraz oprogramowanie GPS, a także monitoring aut w skali globalnej. Firma zatrudnia globalnie ponad 2000 pracowników. CARTRACK POLSKA rozpoczął działalność w 2009 r. w Warszawie. Firma stanowi jedno z kluczowych przedstawicielstw Cartrack na kontynencie europejskim i zalicza się do najważniejszych dostawców usług monitoringu GPS na rodzimym rynku. Ilość monitorowanych pojazdów czyni z nas jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm na świecie, dowodząc niezawodności rozwiązań oferowanych przez CARTRACK.

W Polsce swoją pozycję i uznanie zdobywamy przede wszystkim indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta z naciskiem na optymalizację działań każdej firmy w oparciu o rozbudowany system raportowania oraz doradztwo. Jakość, która wyróżnia firmę na polskim rynku to przede wszystkim własne urządzenia i oprogramowanie oraz własne Mobilne Ekipy Instalatorskie, które umożliwiają udzialanie gwarancji na usługę na cały okres trwania umowy. Uniwerslaność i skalowalność daje mozliwość zastosowania systemu w wielu obszarach działania organizacji dając wymierne korzyści oraz optymalizując procesy.

Cartrack w liczbach

Monitorujemy ponad 1 000 000 pojazdów dziennie w 24 krajach, co czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży na świecie. Szczycimy się 91% skutecznością w odzyskiwaniu skradzionych pojazdów.

Nasza Wizja

Zdobycie pozycji LIDERA świadczącego innowacyjne rozwiązania dedykowane Zarządzaniu Flotą Pojazdów na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Nasza Misja

Jesteśmy zaufanym PARTNEREM biznesowym dostarczającym zaawansowane rozwiązania technologiczne wspierające działalność operacyjną naszych Klientów.
Poprzez doradztwo i profesjonalną obsługę Klienta zapewniamy najwyższą jakość usług.

Nasza Obietnica

Oferujemy więcej, niż oczekują nasi Klienci.

WARTOŚCI

ZAUFANIE
Chcemy być partnerem dla naszych Klientów, więc zaufanie, który nas obdarzają, jest podstawą naszej pracy. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania.

BEZPIECZEŃSTWO
Nasze produkty mają zapewnić niezawodność w sytuacjach krytycznych i uchronić naszych Klientów przed niebezpieczeństwem.

NIEZAWODNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE
Obecność od ponad 16 lat na 24 rynkach, codzienny monitoring ponad 850 000 pojazdów, stawia Cartrack na czele dostawców usług zarządzania flotami.