Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, adres: 02-271 Warszawa ul. rtm. W. Pileckiego 67, @: iod@cartrack.pl, telefon: 666 202 000, (Administrator). W Polityce Ochrony Danych, Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Zapytaj o wycenę

Bezpieczne Auto

Zabezpieczenie dla Twojego pojazdu
Bezpieczne Auto

W firmie Cartrack dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom światowej klasy system wspierający bezpieczeństwo pojazdów, podkreślając skalę odzyskiwania pojazdów w środowiskach o wysokim stopniu przestępczości, takich jak Republika Południowej Afryki.

Dzięki Cartrack uzyskasz najlepsze zabezpieczenie swojego samochodu, również podczas podróży. Uzyskaj dostęp do najbardziej zaawansowanej technologii telemetrycznej, całodobowej pomocy w nagłych wypadkach.

Wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebujesz

Korzyści z systemu monitoringu pojazdu Cartrack
Zaufany i bezpieczny na każdym kroku
Jak działa usługa Bezpieczne Auto
Zabezpiecz swój samochód

Pierwszym krokiem do zabezpieczenia pojazdu jest zaplanowanie instalacji usługi Cartrack. Dzięki profesjonalnie wyszkolonym ekipom instalatorskim Cartrack, jesteśmy w stanie zabezpieczyć Twój samochód w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie. Nasze zaawansowane techniki montażu są całkowicie bezpieczne dla samochodu i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Dzięki temu, Twój samochód jest zawsze w dobrych rękach, od momentu instalacji urządzenia.

Otrzymuj powiadomienia

Dzięki szerokiej gamie inteligentnych alarmów, takich jak informacja o odłączeniu akumulatora, informacja o włączonym silniku, a nawet o poruszaniu się pojazdu na lawecie, itp., nasze całodobowe Centrum Monitoringu jest w stanie skontaktować się z Tobą w sprawie podejrzanego zachowania dotyczącego Twojego pojazdu.

Alternatywnie, w sytuacjach wysokiego ryzyka, takich jak próba kradzieży lub nagłe pogorszenie się stanu zdrowia kierowcy, użyj przycisku Panic, aby natychmiast powiadomić nasze Centrum Monitoringu.  Zainicjuje ono procedury pomocy odpowiednie dla tej konkretnej sytuacji.

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Funkcjonalności

Dopasowany do wszystkich głównych marek pojazdów
Możesz być pewien, że w Cartrack jesteśmy przygotowani, aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że mamy doświadczenie w obsłudze pojazdów ze wszystkich głównych marek, możesz mieć pewność, że mamy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego samochodu.
Zaawansowana technika instalacji
Wszystkie urządzenia są instalowane przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, zapewniamy od samego początku najwyższy poziom wsparcia i obsługi. Gwarantujemy bezinwazyjne – indukcyjne podłączenie do szyny CAN.
Wsparcie 24/7/365
Zdajemy sobie sprawę, że wypadki i błędy, które wymagają uwagi, zdarzają się nie tylko w czasie, gdy możesz na nie zareagować, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc, bez względu na to, kiedy to nastąpi,
Dożywotnia gwarancja na sprzęt i usługę
Projektujemy, rozwijamy i produkujemy we własnym zakresie wszystkie nasze urządzenia monitorujące i telemetryczne, co pozwala nam udzielanie dożywotniej gwarancji sprzętowej i gwarancji świadczenia usługi w czasie obowiązywania umowy.
Alerty
Automatyczne alerty służą do powiadamiania w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem SMS lub e-mail, o zarejestrowanych przez system nieprawidłowościach, takich jak wjazd i wyjazd z geostrefy, przekroczenie zdefiniowanej – dozwolonej prędkości lub nadmierny postój z włączonym silnikiem. Typy alertów są definiowane i dostosowywane do potrzeb firmy.
Prosty interfejs użytkownika oprogramowania
W pełni przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie ułatwia zarządzanie flotą bez dodatkowych kosztów.
Przycisk Panic
Przycisk, który w sytuacjach zagrożeniawysyłasygnał do naszego Centrum Monitoringu 24/7, który rozpoczyna stosowne procedury
Telemetria w ubezpieczeniach
Niższe stawki ubezpieczeniowe dzięki temu, żejesteś bezpiecznym kierowcą. Z Cartrack możeszuzyskać szyty na miarę plan ubezpieczeniowy.
Car Watch
Monitoruj zdalnie swój pojazd i miej pewność,że masz pełnąkontrolę nad tym, co się z nim dzieje, gdy nie ma Cię obok.

Poproś o wycenę

Europe

Middle East

Americas