Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, adres: 02-271 Warszawa ul. rtm. W. Pileckiego 67, @: iod@cartrack.pl, telefon: 666 202 000, (Administrator). W Polityce Ochrony Danych, Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Zapytaj o wycenę

Komunikator

Zintegrowana komunikacja we flocie
Zintegrowana logistyka

Komunikator Cartrack – Mobilny System Zarządzania Procesami to narzędzie dla tabletów i telefonów komórkowych, które łączy technologie komunikacji, nawigacji, śledzenia i zarządzania zadaniami w jednym rozwiązaniu. Komunikator pozwala usprawnić procesy, zwiększyć produktywność i obniżyć koszty dzięki efektywnemu zarządzaniu pracownikami mobilnymi w czasie rzeczywistym.

Floty mają głos

Wszystko, co możesz zyskać dzięki komunikacji
Rozwiązanie 4 w 1
Jak działa komunikator – Mobilny System Zarządzania Procesami
Integracja monitoringu

Komunikator dostarcza krytycznych informacji o pojeździe, które wykraczają poza podstawowe możliwości kierunkowe większości systemów GPS. Dzięki integracji naszych rozwiązań do zarządzania flotą można obserwować i lokalizować ruchy kierowców i towaru w czasie rzeczywistym, umożliwiając większą kontrolę i analizę wydajności floty.

Ułatwienie nawigowania

Ułatwia nawigację dzięki możliwości aktualizacji zleceń i integracji nawigacji. Kierowcy poświęcają mniej czasu na znalezienie miejsca docelowego i więcej czasu na wykonanie zadania. Komunikator pozwala na prawidłowe obliczenie czasu przybycia, prędkości i przejechanych odległości, aby upewnić się, że korzystasz z optymalnych tras i zadań. Umożliwia także udostępnienie Klientom informacji o spodziewanym czasie dostawy.

Zarządzanie zadaniami

Umożliwia zarządzanie zadaniami kierowcy za pomocą zsynchronizowanej listy zadań, którą można edytować i aktualizować, nawet gdy kierowca jest w ruchu. Łatwy w użyciu interfejs ma wbudowane kluczowe rozwiązania do zarządzania zadaniami, w których kierowcy mogą zdalnie otrzymywać instrukcje dostawy, nowe zadania i informacje o dostawie.

Zawsze w kontakcie

Wbudowany system przesyłania wiadomości pomaga skoncentrować przepływ informacji, dzięki czemu codzienne operacje i zmiany w ostatniej chwili są terminowe i łatwe do zrozumienia. Wyeliminuj potrzebę posiadania różnych aplikacji i grup czatów nieefektywnie komunikujących się między operatorami. Za pomocą komunikatora możesz wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe, internetowe i e-maile między dyspozytorami i kierowcami, aby komunikacja była bardziej wydajna i prosta.

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Poproś o wycenę

Europe

Middle East

Americas