Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, adres: 02-271 Warszawa ul. rtm. W. Pileckiego 67, @: iod@cartrack.pl, telefon: 666 202 000, (Administrator). W Polityce Ochrony Danych, Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Zapytaj o wycenę

Cartrack Program Ecodriving

Więcej niż eko

Cartrack zapewnia kompleksowy system, który dba o bezpieczeństwo kierowców i monitoruje wydajność Twojego pojazdu. Automatycznie generowane, zaawansowane raporty, dotyczące 8 kluczowych parametrów związanych ze stylem jazdy kierowców, dają najlepsze narzędzie do wpływania na politykę flotową, pozwalając na poprawę bezpieczeństwa, zwiększenie wydajności floty, działania proekologiczne i wzmocnienie rentowności.

Zrównoważony biznes

Nowoczesny system eko korzyści.
Bezpieczeństwo, ekologia i oszczędności
Jak działa EcoDriving
Zainstaluj system w swoim samochodzie

Pierwszym krokiem jest zaplanowanie instalacji usługi Cartrack. Dzięki profesjonalnie wyszkolonym ekipom instalatorskim, jesteśmy w stanie zamontować system w Twoim samochodzie w, dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie.

Dzięki zaawansowanym urządzeniom będziemy monitorować pojazd w czasie rzeczywistym i analizować styl jazdy kierowców, co pozwoli na odpowiednia edukacje pracowników, a co za tym idzie, zwiększenie Ich bezpieczeństwa.

Zachęcaj kierowców do brania czynnego udziału.

Ogranicz emisję spalin, zmniejszając zużycie paliwa i zwiększając bezpieczeństwo dzięki programowi rywalizacji między kierowcami.

Program grywalizacji jest łatwy do wdrożenia, za pośrednictwem naszej mobilnej aplikacji, dzięki czemu możesz natychmiast zobaczyć wyniki. Możesz dodatkowo motywować kierowców na dłuższą metę, pokazując wykresy trendów.

Edukuj kierowców efektywnie

Edukuj aktywnie kierowców, na temat bardziej wydajnego i bezpiecznego jazdy, dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym. Nasza platforma wykorzystuje wyrafinowane algorytmy do obliczania oceny kierowcy w systemie 100-punktowym, aby pomóc Ci szybko zidentyfikować kierowców, którzy potrzebują, aby poświęcić im więcej uwagi.

Zadbaj nie tylko o siebie

Dzięki Cartrack, łatwiej jest wzmocnić zaangażowanie pracowników w osiąganie ambitnych celów ekologicznych, przynosząc korzyści nie tylko firmie, ale i środowisku. Mniej nieuzasadnionych przestojów z włączonym silnikiem, nadmiernej prędkości i innych złych nawyków jazdy, to nie tylko pomoc planecie, ale także bezpośrednie przełożenie na wyniki finansowe.

Program Cartrack EcoDriving z aplikacją Cartrack DRIVER App

System raportowania połączony z aplikacją Dzienny Asystent Jazdy (Cruise Control) i programem grywalizacji jest innowacyjnym narzędziem dla biznesu. Eksperci Cartrack przebadali w ciągu 24 miesięcy charakterystykę jazdy ponad 75 000 użytkowników aut służbowych na świecie.

Raport bada 8 kluczowych parametrów określających styl jazdy kierowców, przekładający się na ich bezpieczeństwo oraz koszty eksploatacji floty.

Połączenie innowacyjnej aplikacji wraz z programem grywalizacji, skutecznie motywuje pracowników do poprawy stylu jazdy, a co za tym idzie wzrostu bezpieczeństwa oraz spadku kosztów eksploatacji i szkodowości.

Wydajność i bezpieczeństwo firmowej floty pojazdów oraz kierowców, może mieć znaczący wpływ na osiąganie dobrych wyników biznesowych. Koszty paliwa, serwisu oraz ubezpieczenia floty mają bezpośrednie przełożenie na zyski firmy.

Jeśli bezpieczeństwo kierowcy jest zagrożone, ryzykujesz zdrowie pracowników oraz reputację firmy. Wyzwania związane z prowadzeniem firmy pozwalają zauważyć, jak ważne są standardy dotyczące stylu jazdy, które stanowią podstawę w kontrolowaniu kosztów ogólnych i zarządzania bezpieczeństwem drogowym pracowników mobilnych.

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Funkcjonalności

Rozwiązania oparte na chmurze
Pozostań zawsze w kontakcie ze swoją flotą za pomocą naszej platformy Software-as-a-Service (SaaS), która zapewnia dostęp do wszystkich danych, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Zapewniamy, że wszystkie istotne dane zostaną bezpiecznie zapisane w kopii zapasowej, co pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale również koszty przechowywania.
Licznik godzin
Skutecznie monitoruj i mierz godziny pracy zakładu i sprzętu, umożliwiając w ten sposób określenie zużycia, okresów serwisowych i rozliczanych godzin.
Dopasowany do wszystkich głównych marek pojazdów
Możesz być pewien, że w Cartrack jesteśmy przygotowani, aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że mamy doświadczenie w obsłudze pojazdów ze wszystkich głównych marek, możesz mieć pewność, że mamy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego samochodu.
Oprogramowanie wieloplatformowe
Posiadamy aplikacje dla urządzeń mobilnych wyposażonych w systemy iOS, Android i rozwiązania online dla komputerów stacjonarnych, co ułatwia bezproblemowe przełączanie się z jednego urządzenia na drugie.
Przypisywanie uprawnień użytkowników
Przypisuj nieograniczoną liczbę użytkowników, do określonych sekcji, w zależności od ich uprawnień. Od wyświetlania położenia pojedynczych pojazdów po zarządzania określonymi grupami pojazdów lub funkcjami, zachowując prywatność i bezpieczeństwo.
Monitoring oparty na zdarzeniach w czasie rzeczywistym
Dzięki naszym unikalnym i wszechstronnym algorytmom opartych na zdarzeniach, możesz monitorować wszystkie ruchy swojej floty w czasie rzeczywistym i uzyskiwać wiarygodne i przydatne dane.
Dożywotnia gwarancja na sprzęt i usługę
Projektujemy, rozwijamy i produkujemy we własnym zakresie wszystkie nasze urządzenia monitorujące i telemetryczne, co pozwala nam udzielanie dożywotniej gwarancji sprzętowej i gwarancji świadczenia usługi w czasie obowiązywania umowy.
Bezpłatne aktualizacje oprogramowania
Zapewniamy dożywotnie, nieodpłatne aktualizacje oprogramowania. Oznacza to, że gdy ulepszamy nasze rozwiązania, każdy z naszych Klientów otrzymuje bezpłatną aktualizację systemu.
Darmowa integracja API (Application Programming Interface)
Łatwa integracja rozwiązań Cartrack z dowolnym wewnętrznym systemem ERP. Standardowe usługi sieciowe (zarówno SOAP, jak i REST) dostarczają dane w czasie rzeczywistym do wewnętrznych systemów, zwiększając szybkość działania i skracając czas przetwarzania informacji.
Driver scorecards
Cartrack zapewnia przewagę dzięki oferowanej analizie stylu jazdy i zachowania kierowcy, pozwalając lepiej zarządzać kosztami, minimalizując zdarzenia, które powodują większe wymagania konserwacyjne i zużycie paliwa,
Zaawansowane raporty
Poszczególne grupy raportów, umożliwiają poznanie i przeanalizowanie historii floty, w określonym czasie, ułatwiając identyfikację zadań i ich realizację. Prawidłowo przeprowadzona analiza pozwala na optymalizację zadań realizowanych przez pojazdy. Raporty o aktywności floty dedykowane są firmom, które potrzebują szczegółowych informacji o kosztach i produktywności.
Alerty
Automatyczne alerty służą do powiadamiania w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem SMS lub e-mail, o zarejestrowanych przez system nieprawidłowościach, takich jak wjazd i wyjazd z geostrefy, przekroczenie zdefiniowanej – dozwolonej prędkości lub nadmierny postój z włączonym silnikiem. Typy alertów są definiowane i dostosowywane do potrzeb firmy.
Prosty interfejs użytkownika oprogramowania
W pełni przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie ułatwia zarządzanie flotą.
Przewidywanie konieczności serwisu pojazdu
Przewiduj, kiedy pojazdy będą wymagały usługi serwisowej, poprzez wykorzystanie przebiegu, zużycia silnika i raportów dotyczących zachowania kierowcy, co pozwoli Ci przedłużyć żywotność twoich pojazdów.
Punkty zainteresowania (POI) i Geostrefy
Wyznacz ważne dla swojej firmy punkty zainteresowania i geostrefy, co pozwoli Ci sprawdzić, jak często Twoje pojazdy podróżują i spędzają czas w tych miejscach, co ułatwi odpowiednio zarządzać przyszłymi zasobami i dokładniej obliczyć rzeczywisty koszt dotarcia w różnych lokalizacjach.
Historia lokalizacji
Przechowujemy historię pojazdów i zdarzeń z nimi związanych do pięciu lat, abyś zawsze miał dostęp do tego, czego potrzebujesz.
System identyfikacji kierowców
Uzyskaj dostęp do możliwości monitorowania stylu jazdy poszczególnych kierowców, bez względu na to, do którego samochodu są przydzieleni danego dnia. Dowiedz się także, jak są eksploatowane samochody wspólnego użytku.
Zaawansowana technika instalacji
Wszystkie urządzenia są instalowane przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, zapewniamy od samego początku najwyższy poziom wsparcia i obsługi, Gwarantujemy bezinwazyjne – indukcyjne podłączenie do szyny CAN.
Wsparcie 24/7/365
Zdajemy sobie sprawę, że wypadki i błędy, które wymagają uwagi, zdarzają się nie tylko w czasie, gdy możesz na nie zareagować, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc, bez względu na to, kiedy to nastąpi,
Grupowanie pojazdów i kierowców
Z łatwością organizuj pracę swoich pojazdów i kierowców, grupując ich w określone zespoły. Możesz na przykład pogrupować swój zespół sprzedaży osobno, a ekipy serwisowe osobno. Uzyskasz dzięki temu bardziej szczegółowe i trafne raporty i analizy.
Pulpity nawigacyjne
Uzyskaj szybki i efektywny dostęp do oceny wydajności i ruchów floty, oszczędzając czas i aktualizując w przyjazny dla użytkownika sposób.
Integracja z magistralą CAN
Połącz się i zezwól na pobieranie różnych danych dotyczących wydajności pojazdu, w czasie rzeczywistym w celu monitorowania i analiz.
Globalne Zarządzanie Flotą
Dzięki Cartrack jesteśmy tak międzynarodowi, jak Twoja flota. Cartrack jest kompatybilny na całym świecie, zapewniając całkowity zasięg operacyjny.
Monitoring paliwa
Kontroluj koszty paliwa. Dokładnie monitoruj zużycie paliwa przez każdy pojazd, aby efektywnie zarządzać i zapobiegać niekontrolowanym ubytkom,
Monitoring temperatury
Nigdy więcej nie stracisz łatwo psujących się towarów. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, jeśli chłodnie nie działają w optymalnym zakresie temperatur. Zapewniaj Klientom najwyższą jakość produktu.
Wyznaczanie tras
Z łatwością ustaw wstępnie zdefiniowane trasy, abyś mógł dostawać informacje o ewentualnych odchyleniach. Zmniejsz koszty operacyjne i upewnij się, że kierowcy trzymają się wykonywanego zadania, a ładunek pozostaje na planowanej trasie.
Zabezpieczenie przeciw kradzieży
Zwiększ bezpieczeństwo swojego pojazdu i uzyskaj spokój ducha dzięki wiodącym w branży rozwiązaniom wspierającym odzyskiwanie skradzionych pojazdów.
Telematyka ubezpieczeniowa
Obniż składki ubezpieczeniowe, będąc bezpieczniejszym kierowcą. Dzięki Cartrack możesz uzyskać plan ubezpieczenia w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.
Mi-Fleet
Szybko zintegruj zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania kosztów floty, aby zarządzanie nimi było bezproblemowe i przejrzyste.
Zarządzanie Flotą
Obniż koszty i zwiększ sprzedaż dzięki zastosowaniu wielu rozwiązań zwiększających produktywność floty.
Przycisk Panic
W nagłych wypadkach, naciśnięcie przycisku natychmiast spowoduje powiadomienie Centrum Monitoringu Cartrack działające 24/7/365, a nasz operator zapewni stosowną pomoc

Poproś o wycenę

Europe

Middle East

Americas