Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, adres: 02-271 Warszawa ul. rtm. W. Pileckiego 67, @: iod@cartrack.pl, telefon: 666 202 000, (Administrator). W Polityce Ochrony Danych, Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Zapytaj o wycenę

Ubezpieczenie pojazdu

Zmniejsz składki i ułatw dochodzenie roszczeń
O telematyce w ubezpieczeniach

Telematyka ubezpieczeniowa zapewnia zarówno ubezpieczycielowi, jak i ubezpieczonemu lepsze zarządzanie stylem jazdy kierowcy, co może zmniejszyć wskaźniki szkodowości i poprawić bezpieczeństwo jazdy. Umożliwia to ubezpieczycielom zapewnienie bardziej elastyczne podejścia do składek związanych z profilem ryzyka danej osoby.

Dane mogą być również wykorzystane do dokładniejszej rekonstrukcji wypadków, co skutkuje łatwiejszą i szybszą oceną roszczeń oraz wypłatą ubezpieczenia.

Korzyści wynikające z użycia telematyki w ubezpieczeniach

Inteligentne ubezpieczenie z Cartrack
Ubezpieczenia z telematyką
Jak działa telematyka w ubezpieczeniach
Informacje dla edukacji i oszczędności kosztów

Po profesjonalnym zainstalowaniu w samochodzie opracowanego przez nas urządzenia telemetrycznego, możesz zacząć otrzymywać raporty na temat zachowania kierowcy. Osiąga się to za pomocą algorytmów, które oceniają wiele kluczowych nawyków i zachowań związanych z prowadzeniem pojazdu, takich jak nadmierna prędkość, ostre hamowanie, liczba godzin i kilometrów w miesiącu oraz konkretne godziny spędzone w drodze.

Dzięki tym informacjom będziesz mógł dążyć do zmiany nawyków, które zwiększają ryzyko uszkodzenia pojazdu. Ich poprawa spowoduje zmniejszenie składki płaconej za ubezpieczenie pojazdu.

Dodatkowe zalety bezpieczeństwa

W przypadku wypadków i kolizji samochodowych, Na podstawie kluczowych danych Twojego pojazdu stworzymy dokładny raport rekonstruujący, co się działo z pojazdem tuż przed zdarzeniem, co pozwoli na łatwiejsze, szybsze i bardziej skuteczne działania związane z uzyskaniem odszkodowania. Dane telematyczne Cartrack zwiększają także wiarygodność roszczeń ubezpieczeniowych związanych z ewentualną kradzieżą pojazdu.

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Funkcjonalności

Dopasowany do wszystkich głównych marek pojazdów
Możesz być pewien, że w Cartrack jesteśmy przygotowani, aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że mamy doświadczenie w obsłudze pojazdów ze wszystkich głównych marek, możesz mieć pewność, że mamy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego samochodu.
Zaawansowana technika instalacji
Wszystkie urządzenia są instalowane przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, zapewniamy od samego początku najwyższy poziom wsparcia i obsługi. Gwarantujemy bezinwazyjne – indukcyjne podłączenie do szyny CAN.
Wsparcie 24/7/365
Zdajemy sobie sprawę, że wypadki i błędy, które wymagają uwagi, zdarzają się nie tylko w czasie, gdy możesz na nie zareagować, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc, bez względu na to, kiedy to nastąpi,
Dożywotnia gwarancja na sprzęt i usługę
Projektujemy, rozwijamy i produkujemy we własnym zakresie wszystkie nasze urządzenia monitorujące i telemetryczne, co pozwala nam udzielanie dożywotniej gwarancji sprzętowej i gwarancji świadczenia usługi w czasie obowiązywania umowy.
Alerty
Automatyczne alerty służą do powiadamiania w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem SMS lub e-mail, o zarejestrowanych przez system nieprawidłowościach, takich jak wjazd i wyjazd z geostrefy, przekroczenie zdefiniowanej – dozwolonej prędkości lub nadmierny postój z włączonym silnikiem. Typy alertów są definiowane i dostosowywane do potrzeb firmy.
Prosty interfejs użytkownika oprogramowania
W pełni przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie ułatwia zarządzanie flotą bez dodatkowych kosztów.
Przycisk Panic
Przycisk, który w sytuacjach zagrożeniawysyłasygnał do naszego Centrum Monitoringu 24/7, który rozpoczyna stosowne procedury
Telemetria w ubezpieczeniach
Niższe stawki ubezpieczeniowe dzięki temu, żejesteś bezpiecznym kierowcą. Z Cartrack możeszuzyskać szyty na miarę plan ubezpieczeniowy.
Car Watch
Monitoruj zdalnie swój pojazd i miej pewność,że masz pełnąkontrolę nad tym, co się z nim dzieje, gdy nie ma Cię obok.

Poproś o wycenę

Europe

Middle East

Americas