Inteligentne rozwiązania optymalizujące flotę

Inteligentne rozwiązania optymalizujące flotę i pracowników

Uzyskaj dostęp do zaawansowanych aplikacji do monitorowania i optymalizacji dla Twojej firmy. Dzięki starannie opracowanemu oprogramowaniu, które pozwala głębiej zagłębić się w operacje i uzyskać prawdziwy wgląd, który gwarantuje zwiększenie wydajności, produktywności i zysków.

Zarządzanie flotą

Zwiększ efektywność i obniż koszty dzięki inteligentnym rozwiązaniom flotowym dostosowanym do każdej branży. Dzięki zaawansowanemu, wszechstronnemu systemowi raportowania korzystaj z możliwość kontrolowania sposobu eksploatacji pojazdów flotowych, monitorowania realizacji planów wizyt czy rozliczeń z kierowcami.

Moje Auto

Dbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu dzięki zaawansowanej technologii telematycznej, całodobowemu monitoringowi GPS i procedurom ułatwiającym odzyskanie skradzionego pojazdu.

Mi-Fleet

Łatwe w użyciu oprogramowanie administracyjne i rozliczające koszty pojazdu, które skutecznie zarządza flotą, kierowcami i powiązanymi kosztami operacyjnymi.

Telematyka ubezpieczeniowa

Inteligentne dane i informacje na temat kierowców i pojazdów pomagające ubezpieczycielom i menedżerom flot radykalnie zmniejszyć szkodowość i poziom wysokość składek.

ECO Driving

Cartrack zapewnia kompleksowy system, który wspiera bezpieczeństwo Twojego kierowcy i łatwo zwiększa jego motywację do spełnienia oczekiwań.

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Europe

Middle East

Americas