Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, adres: 02-271 Warszawa ul. rtm. W. Pileckiego 67, @: iod@cartrack.pl, telefon: 666 202 000, (Administrator). W Polityce Ochrony Danych, Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

O nas

Poznaj nas

Poproś o ofertę

O Cartrack

Cartrack jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań analitycznych do mobilnego zarządzania aktywami, odzyskiwania zasobów i optymalizacji siły roboczej w oparciu o sprawdzoną platformę Software-as-a-Service. Zarządzanie flotą, odzyskiwanie skradzionych pojazdów i usługi telematyki ubezpieczeniowej pozostają podstawową naszej działalności. Koncentrujemy się na rozwoju technologii, w celu poprawy jakości obsługi Klienta. Technologia Cartrack jest powszechnie akceptowana przez producentów pojazdów i ubezpieczycieli. Interfejs internetowy telematyki Klienta zapewnia kompleksowy zestaw funkcji zapewniających optymalizację zarówno floty, jak i zasobów ludzkich. Jako rozszerzenie swojej zintegrowanej oferty usług, Cartrack oferuje również oferty oceny ryzyka kierowcy w dziedzinie telematyki ubezpieczeniowej.

Misja
Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym, dostarczającym zaawansowane rozwiązania technologiczne wspierające działalność operacyjną naszych Klientów. Poprzez doradztwo i profesjonalną obsługę Klienta zapewniamy najwyższą jakość usług.
Wartości, które nas łączą
Na całym świecie zatrudniamy ponad 2500 pracowników w 23 krajach na 5 kontynentach.

Jesteśmy dla Klienta

W Cartrack mamy świadomość, że Klient jest najważniejszy. We wszystkim, co robimy, od tego, jak rozwijamy nasze platformy, po sposób zarządzania obsługą Klienta, rządzą potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Integralność

Przejrzystość i uczciwość. Dwa proste słowa, które mają ogromny wpływ na to, jak dobrze działamy. Pozwalają nam radzić sobie z zadaniami szybko, sprawnie i proaktywnie.

Zaufanie

Chcemy być partnerem dla naszych Klientów, więc zaufanie, którym nas obdarzają, jest podstawą naszej pracy. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania.

Bezpieczeństwo

Nasze produkty mają zapewnić niezawodność w sytuacjach krytycznych i uchronić naszych Klientów przed niebezpieczeństwem. Czujemy się odpowiedzialni, za to co robimy.

Codziennie monitorujemy ponad 1 500 000 pojazdów

Obecność od ponad 16 lat na 24 rynkach, codzienny monitoring ponad 1 milion pojazdów, stawia Cartrack na czele dostawców usług zarządzania flotami.

Krótka historia
Cartrack obsługuje globalnie ponad 1 000 000 pojazdów, a liczba ta bardzo szybko rośnie.
2019
Cartrack zajmuje czołową pozycję w dziedzinie telematyki pojazdów, posiadając jedną z największych baz Klientów na świecie i jedną z najszybciej rosnących.
2018
Cartrack wprowadza narzędzia do optymalizacji dla siły roboczej i wkracza zarówno do USA, jak i Nowej Zelandii, co oznacza, że ​​Cartrack działa obecnie w 24 krajach na całym świecie.
2016
Cartrack wprowadza na rynek oferty telematyki ubezpieczeniowej, rozpoczyna działalność w Azji Południowo-Wschodniej i debiutuje na giełdzie w Johannesburgu.
2014
Cartrack rozpoczyna działalność zarówno w Hiszpanii, jak i w Tanzanii. W poprzednich latach rozszerzył swoją działalność na Kenię, Namibię i Portugalię.
2011
Cartrack wprowadza pełnoprawną platformę SaaS.
2010
Cartrack zaczyna oferować produkty do zarządzania flotą, wykorzystując silny rozwój telematyki do rozwiązań zwiększających wydajność floty.
2009
Cartrack wkracza na rynek telematyki w Polsce stając się po latach liderem na swoim rynku.
2005
Cartrack zaczyna działalność produkcyjną w Południowej Afryce, początkowo od rozwiązań w zakresie odzyskiwania skradzionego pojazdu
2004

Europe

Middle East

Americas