Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, adres: 02-271 Warszawa ul. rtm. W. Pileckiego 67, @: iod@cartrack.pl, telefon: 666 202 000, (Administrator). W Polityce Ochrony Danych, Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zapytaj o wycenę

Bezpieczne Auto

Zabezpieczenie dla Twojego pojazdu
Bezpieczne Auto

W firmie Cartrack dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom światowej klasy system wspierający bezpieczeństwo pojazdów, podkreślając skalę odzyskiwania pojazdów w środowiskach o wysokim stopniu przestępczości, takich jak Republika Południowej Afryki.

Dzięki Cartrack uzyskasz najlepsze zabezpieczenie swojego samochodu, również podczas podróży. Uzyskaj dostęp do najbardziej zaawansowanej technologii telemetrycznej, całodobowej pomocy w nagłych wypadkach.

Wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebujesz

Korzyści z systemu monitoringu pojazdu Cartrack
Zaufany i bezpieczny na każdym kroku
Jak działa usługa Bezpieczne Auto
Zabezpiecz swój samochód

Pierwszym krokiem do zabezpieczenia pojazdu, jest zaplanowanie instalacji usługi Cartrack. Dzięki profesjonalnie wyszkolonym ekipom instalatorskim Cartrack, jesteśmy w stanie zabezpieczyć Twój samochód, w dowolnym miejscu i dogodnym dla Ciebie czasie. Nasze zaawansowane techniki montażu są całkowicie bezpieczne dla samochodu i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Dzięki temu, Twój samochód jest zawsze w dobrych rękach, od momentu instalacji urządzenia.

Otrzymuj powiadomienia

Dzięki   szerokiej   gamie   inteligentnych   alarmów,   takich   jak   informacja   o  odłączeniu akumulatora, informacja o włączonym silniku, a nawet o poruszaniu się pojazdu na lawecie. itp., nasze całodobowe Centrum Monitoringu jest w stanie skontaktować się z Tobą w sprawie podejrzanego zachowania dotyczącego Twojego pojazdu.

Alternatywnie,   w   sytuacjach   wysokiego   ryzyka,   takich   jak   próba  kradzieży   lub  nagłe pogorszenie się stanu zdrowia kierowcy, użyj przycisku Panic, aby natychmiast powiadomić nasze  Centrum  Monitoringu.   Zainicjuje ono procedury  pomocy  odpowiednie  dla  tej  konkretnej sytuacji.

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Funkcjonalności

Rozwiązania oparte na chmurze
Pozostań zawsze w kontakcie ze swoją flotą za pomocą naszej platformy Software-as-a-Service (SaaS), która zapewnia dostęp do wszystkich danych, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Zapewniamy, że wszystkie istotne dane zostaną bezpiecznie zapisane w kopii zapasowej, co pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale również koszty przechowywania.
Licznik godzin
Skutecznie monitoruj i mierz godziny pracy zakładu i sprzętu, umożliwiając w ten sposób określenie zużycia, okresów serwisowych i rozliczanych godzin.
Dopasowany do wszystkich głównych marek pojazdów
Możesz być pewien, że w Cartrack jesteśmy przygotowani, aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że mamy doświadczenie w obsłudze pojazdów ze wszystkich głównych marek, możesz mieć pewność, że mamy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego samochodu.
Oprogramowanie wieloplatformowe
Posiadamy aplikacje dla urządzeń mobilnych wyposażonych w systemy iOS, Android i rozwiązania online dla komputerów stacjonarnych, co ułatwia bezproblemowe przełączanie się z jednego urządzenia na drugie.
Przypisywanie uprawnień użytkowników
Przypisuj nieograniczoną liczbę użytkowników, do określonych sekcji, w zależności od ich uprawnień. Od wyświetlania położenia pojedynczych pojazdów po zarządzania określonymi grupami pojazdów lub funkcjami, zachowując prywatność i bezpieczeństwo.
Monitoring oparty na zdarzeniach w czasie rzeczywistym
Dzięki naszym unikalnym i wszechstronnym algorytmom opartych na zdarzeniach, możesz monitorować wszystkie ruchy swojej floty w czasie rzeczywistym i uzyskiwać wiarygodne i przydatne dane.
Dożywotnia gwarancja na sprzęt i usługę
Projektujemy, rozwijamy i produkujemy we własnym zakresie wszystkie nasze urządzenia monitorujące i telemetryczne, co pozwala nam udzielanie dożywotniej gwarancji sprzętowej i gwarancji świadczenia usługi w czasie obowiązywania umowy.
Bezpłatne aktualizacje oprogramowania
Zapewniamy dożywotnie, nieodpłatne aktualizacje oprogramowania. Oznacza to, że gdy ulepszamy nasze rozwiązania, każdy z naszych Klientów otrzymuje bezpłatną aktualizację systemu.
Darmowa integracja API (Application Programming Interface)
Łatwa integracja rozwiązań Cartrack z dowolnym wewnętrznym systemem ERP. Standardowe usługi sieciowe (zarówno SOAP, jak i REST) dostarczają dane w czasie rzeczywistym do wewnętrznych systemów, zwiększając szybkość działania i skracając czas przetwarzania informacji.
Driver scorecards
Cartrack zapewnia przewagę dzięki oferowanej analizie stylu jazdy i zachowania kierowcy, pozwalając lepiej zarządzać kosztami, minimalizując zdarzenia, które powodują większe wymagania konserwacyjne i zużycie paliwa,
Zaawansowane raporty
Poszczególne grupy raportów, umożliwiają poznanie i przeanalizowanie historii floty, w określonym czasie, ułatwiając identyfikację zadań i ich realizację. Prawidłowo przeprowadzona analiza pozwala na optymalizację zadań realizowanych przez pojazdy. Raporty o aktywności floty dedykowane są firmom, które potrzebują szczegółowych informacji o kosztach i produktywności.
Alerty
Automatyczne alerty służą do powiadamiania w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem SMS lub e-mail, o zarejestrowanych przez system nieprawidłowościach, takich jak wjazd i wyjazd z geostrefy, przekroczenie zdefiniowanej – dozwolonej prędkości lub nadmierny postój z włączonym silnikiem. Typy alertów są definiowane i dostosowywane do potrzeb firmy.
Prosty interfejs użytkownika oprogramowania
W pełni przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie ułatwia zarządzanie flotą.
Przewidywanie konieczności serwisu pojazdu
Przewiduj, kiedy pojazdy będą wymagały usługi serwisowej, poprzez wykorzystanie przebiegu, zużycia silnika i raportów dotyczących zachowania kierowcy, co pozwoli Ci przedłużyć żywotność twoich pojazdów.
Punkty zainteresowania (POI) i Geostrefy
Wyznacz ważne dla swojej firmy punkty zainteresowania i geostrefy, co pozwoli Ci sprawdzić, jak często Twoje pojazdy podróżują i spędzają czas w tych miejscach, co ułatwi odpowiednio zarządzać przyszłymi zasobami i dokładniej obliczyć rzeczywisty koszt dotarcia w różnych lokalizacjach.
Historia lokalizacji
Przechowujemy historię pojazdów i zdarzeń z nimi związanych do pięciu lat, abyś zawsze miał dostęp do tego, czego potrzebujesz.
System identyfikacji kierowców
Uzyskaj dostęp do możliwości monitorowania stylu jazdy poszczególnych kierowców, bez względu na to, do którego samochodu są przydzieleni danego dnia. Dowiedz się także, jak są eksploatowane samochody wspólnego użytku.
Zaawansowana technika instalacji
Wszystkie urządzenia są instalowane przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, zapewniamy od samego początku najwyższy poziom wsparcia i obsługi, Gwarantujemy bezinwazyjne – indukcyjne podłączenie do szyny CAN.
Wsparcie 24/7/365
Zdajemy sobie sprawę, że wypadki i błędy, które wymagają uwagi, zdarzają się nie tylko w czasie, gdy możesz na nie zareagować, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc, bez względu na to, kiedy to nastąpi,
Grupowanie pojazdów i kierowców
Z łatwością organizuj pracę swoich pojazdów i kierowców, grupując ich w określone zespoły. Możesz na przykład pogrupować swój zespół sprzedaży osobno, a ekipy serwisowe osobno. Uzyskasz dzięki temu bardziej szczegółowe i trafne raporty i analizy.
Pulpity nawigacyjne
Uzyskaj szybki i efektywny dostęp do oceny wydajności i ruchów floty, oszczędzając czas i aktualizując w przyjazny dla użytkownika sposób.
Integracja z magistralą CAN
Połącz się i zezwól na pobieranie różnych danych dotyczących wydajności pojazdu, w czasie rzeczywistym w celu monitorowania i analiz.
Globalne Zarządzanie Flotą
Dzięki Cartrack jesteśmy tak międzynarodowi, jak Twoja flota. Cartrack jest kompatybilny na całym świecie, zapewniając całkowity zasięg operacyjny.
Monitoring paliwa
Kontroluj koszty paliwa. Dokładnie monitoruj zużycie paliwa przez każdy pojazd, aby efektywnie zarządzać i zapobiegać niekontrolowanym ubytkom,
Monitoring temperatury
Nigdy więcej nie stracisz łatwo psujących się towarów. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, jeśli chłodnie nie działają w optymalnym zakresie temperatur. Zapewniaj Klientom najwyższą jakość produktu.
Wyznaczanie tras
Z łatwością ustaw wstępnie zdefiniowane trasy, abyś mógł dostawać informacje o ewentualnych odchyleniach. Zmniejsz koszty operacyjne i upewnij się, że kierowcy trzymają się wykonywanego zadania, a ładunek pozostaje na planowanej trasie.
Zabezpieczenie przeciw kradzieży
Zwiększ bezpieczeństwo swojego pojazdu i uzyskaj spokój ducha dzięki wiodącym w branży rozwiązaniom wspierającym odzyskiwanie skradzionych pojazdów.
Telematyka ubezpieczeniowa
Obniż składki ubezpieczeniowe, będąc bezpieczniejszym kierowcą. Dzięki Cartrack możesz uzyskać plan ubezpieczenia w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.
Mi-Fleet
Szybko zintegruj zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania kosztów floty, aby zarządzanie nimi było bezproblemowe i przejrzyste.
Zarządzanie Flotą
Obniż koszty i zwiększ sprzedaż dzięki zastosowaniu wielu rozwiązań zwiększających produktywność floty.
Przycisk Panic
W nagłych wypadkach, naciśnięcie przycisku natychmiast spowoduje powiadomienie Centrum Monitoringu Cartrack działające 24/7/365, a nasz operator zapewni stosowną pomoc

Poproś o wycenę

Europe

Middle East

Americas