Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem danych osobowych jest Cartrack Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie, adres: 02-271 Warszawa ul. rtm. W. Pileckiego 67, @: iod@cartrack.pl, telefon: 666 202 000, (Administrator). W Polityce Ochrony Danych, Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Zapytaj o wycenę

Cartrack CarWatch

Twój wirtualny garaż
Twój spokój

CarWatch to wygodne i przyjazne dla użytkownika rozszerzenie mobilnej aplikacji firmy Cartrack, które pomaga w wykrywaniu i zgłaszaniu nieautoryzowanej aktywności pojazdu.

Spokojną pojazdu znajdującego się poza zasięgiem wzroku

Korzyści, jakie daje CarWatch
Wirtualny, inteligentny garaż
Jak działa CarWatch
Uzbrój swój samochód

W przypadku nieuprawnionego uruchomienia silnika lub ruchu Twojego pojazdu, CarWatch natychmiast informuje Cię o tym. Jesteś zawiadamiany telefonicznie przez nasze 24-godzinne Centrum Monitoringu. Możesz ustawić alert za pomocą aplikacji mobilnej Cartrack na, każdym ze swoich pojazdów wyposażonych w urządzenie telematyczne Cartrack. Możesz łatwo aktywować lub dezaktywować alerty dla monitorowanego pojazdu, za pomocą suwaka w naszej aplikacji.

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Funkcjonalności

Dopasowany do wszystkich głównych marek pojazdów
Możesz być pewien, że w Cartrack jesteśmy przygotowani, aby zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że mamy doświadczenie w obsłudze pojazdów ze wszystkich głównych marek, możesz mieć pewność, że mamy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego samochodu.
Zaawansowana technika instalacji
Wszystkie urządzenia są instalowane przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, zapewniamy od samego początku najwyższy poziom wsparcia i obsługi. Gwarantujemy bezinwazyjne – indukcyjne podłączenie do szyny CAN.
Wsparcie 24/7/365
Zdajemy sobie sprawę, że wypadki i błędy, które wymagają uwagi, zdarzają się nie tylko w czasie, gdy możesz na nie zareagować, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc, bez względu na to, kiedy to nastąpi,
Dożywotnia gwarancja na sprzęt i usługę
Projektujemy, rozwijamy i produkujemy we własnym zakresie wszystkie nasze urządzenia monitorujące i telemetryczne, co pozwala nam udzielanie dożywotniej gwarancji sprzętowej i gwarancji świadczenia usługi w czasie obowiązywania umowy.
Alerty
Automatyczne alerty służą do powiadamiania w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem SMS lub e-mail, o zarejestrowanych przez system nieprawidłowościach, takich jak wjazd i wyjazd z geostrefy, przekroczenie zdefiniowanej – dozwolonej prędkości lub nadmierny postój z włączonym silnikiem. Typy alertów są definiowane i dostosowywane do potrzeb firmy.
Prosty interfejs użytkownika oprogramowania
W pełni przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie ułatwia zarządzanie flotą bez dodatkowych kosztów.
Przycisk Panic
Przycisk, który w sytuacjach zagrożeniawysyłasygnał do naszego Centrum Monitoringu 24/7, który rozpoczyna stosowne procedury
Telemetria w ubezpieczeniach
Niższe stawki ubezpieczeniowe dzięki temu, żejesteś bezpiecznym kierowcą. Z Cartrack możeszuzyskać szyty na miarę plan ubezpieczeniowy.
Car Watch
Monitoruj zdalnie swój pojazd i miej pewność,że masz pełnąkontrolę nad tym, co się z nim dzieje, gdy nie ma Cię obok.

Poproś o wycenę

Europe

Middle East

Americas