Niezawodny i stabilny system GPS do samochodu i Twojej floty.

Błyskawiczna redukcja kosztów floty i poprawa efektywności biznesowej firmy.

Niezawodny i stabilny system GPS do samochodu i Twojej floty.

Błyskawiczna redukcja kosztów floty i poprawa efektywności biznesowej firmy z monitoringiem GPS floty.

Zarządzanie flotą 24/7

Skalowany system zarządzania flotą z 100% gwarancją na sprzęt i technologię przez cały okres trwania kontraktu. Monitoring GPS od Cartrack to również Całodobowe Biuro Obsługi Klienta!

Zmniejszenie kosztów floty

Błyskawiczna redukcja kosztów floty nawet o 30%! Tnij koszty paliwa, serwisu, zmniejsz puste przebiegi, ogranicz przestoje pojazdów i optymalizuj trasy. System GPS od Cartrack pozwala minimalizować skutki inflacji.

Mniejsze spalanie Twoich pojazdów

Tańsze paliwo i niższe koszty tankowania dzięki GPS do samochodu i floty od Cartrack! Ogromne i wymierne oszczędności na paliwie są w zasięgu ręki!

Zdalny dostęp do systemu GPS

System GPS z aplikacją mobilną i przejrzystym interfejsem dający dostęp 24/7 do ponad 90 raportów zarządczych i zaawansowanej analityki danych. Łatwo, wygodnie i nowocześnie.

Tachograf i SENT GEO

Rozliczenie czasu pracy kierowców, Tachograf i SENT GEO dla każdego rodzaju floty – wszystko z poziomu jednej aplikacji i przeglądarki. Gwarantujemy łatwe i kompleksowe zarządzanie transportem i spedycją.

Integracja z E-toll dla flot

E-toll z OBU oraz wygodne rozliczanie przejazdów płatnymi odcinkami dróg w Polsce. Błyskawiczna instalacja w ramach jednego ekosystemu do zarządzania flotą.

Wzrost bezpieczeństwa kierowców

Eliminuj przestoje, zminimalizuj braki w mobilności pracowników i znacząco popraw komfort pracy i zadowolenie Kierowców. Dzięki rozbudowanemu systemowi monitorowania pojazdów GPS popraw bezpieczeństwo kierowców.

Obniżenie emisji CO2

Oblicz ślad węglowy floty i dzięki monitoringowi GPS pojazdów redukuj emisję CO2. Wspieramy i pomagamy osiągnąć ambitne cele dekarbonizacji pojazdów w firmie – dostarczamy technologię i fachowe doradztwo.

Ochrona antykradzieżowa 24/7 pojazdu

Aktywna ochrona antykradzieżowa dowolnego pojazdu – chroń auto przed nieprawionym ruchem i zapłonem.Zyskaj spokój ducha z Cartrack!

Wirtualna strefa ochronna dookoła auta

Jednym ruchem palca aktywuj strefę ochronną wokół auta. Nikt nie ukradnie Twojego auta z systemem GPS Cartrack i usługą Carwatch.

Zdalny dostęp z aplikacji

Otrzymuj alerty i powiadomienia wprost na swój telefon. Carwatch to kompleksowa ochrona przed kradzieżą Twojego auta i floty.

Europe

Middle East

Americas