Zarządzanie flotą GPS: stabilne i zdalne rozwiązania Cartrack.

Błyskawiczna redukcja kosztów floty i poprawa efektywności biznesowej firmy z monitoringiem GPS floty.

Zarządzanie flotą GPS: stabilne i zdalne rozwiązania Cartrack.

Błyskawiczna redukcja kosztów floty i poprawa efektywności biznesowej firmy z monitoringiem GPS floty.

Flota GPS

Pełna kontrola wydatków dzięki GPS dla flot. Błyskawiczny zwrot z inwestycji i 100% wsparcia przy wdrożeniu i użytkowaniu. Od ponad 13 lat wspieramy tysiące polskich firm na drodze do oszczędności!

Zarządzanie flotą GPS

Błyskawiczna redukcja kosztów floty nawet o 30%! Tnij koszty paliwa, serwisu, zmniejsz puste przebiegi, ogranicz przestoje pojazdów i optymalizuj trasy. GPS do flot od Cartrack pozwala minimalizować skutki inflacji.

Tańsze paliwo

Tańsze paliwo i niższe koszty tankowania dzięki flocie z GPS od Cartrack! Ogromne i wymierne oszczędności na paliwie są w zasięgu ręki!

Zarządzanie flotą GPS - aplikacja

System GPS z aplikacją mobilną i przejrzystym interfejsem dający dostęp 24/7 do ponad 90 raportów zarządczych i zaawansowanej analityki danych. Łatwo, wygodnie i nowocześnie.

E-toll, cyfrowy rogresph I SENT GEO

Rozliczenie czasu pracy kierowców, analiza tras, raporty, E-toll, cyfrowy tachograf i SENT GEO dla każdego rodzaju floty – wszystko z poziomu jednej aplikacji i przeglądarki. Gwarantujemy łatwe i kompleksowe zarządzanie transportem i spedycją.

Integracja z zewnętrznymi CRM

Łatwa integracja m.in. poprzez API z zewnętrznymi dostawcami danych (firmy CFM, karty paliwowe czy systemy teleinformatyczne). Zarządzanie flotą z Cartrack to czysta przyjemność i stabilna technologia.

Geostrefy i zarządzanie trasami

Eliminuj przestoje, zminimalizuj braki w mobilności pracowników i znacząco popraw komfort pracy i zadowolenie Kierowców. Dzięki rozbudowanemu systemowi monitorowania pojazdów GPS zarządzaj pracownikami w czasie i przestrzeni.

100% gwarancji na sprzęt i technologię

Jesteśmy autorem technologii i urządzeń. Dajemy Ci 100% gwarancji na software i hardware przez cały okres trwania kontraktu. Flota GPS od Cartrack to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i skalowalna obsługa każdego rodzaju floty.

Całodobowe Biuro Obsługi Klienta Cartrack

Zarządzanie flota wymaga ustawicznej uwagi i skupienia. Wspieramy Cię i Twój biznes przez całą dobę! O każdej porze dnia i nocy zapewniamy bezpieczeństwo, wsparcie i pomoc. Umożliwiamy również bezpłatne i nielimitowane szkolenia produktowe dla Ciebie i Twojej firmy.

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową

Car fleet management to ogrom wyzwań. Poprzez GPS do floty masz możliwość pełnego monitoringu pojazdów I kierowców oraz kompleksowego zarządzania firmowym mieniem. Dzięki systemowi GPS dla flot od Cartrack możesz elastycznie minimalizować skutki inflacji i zachować pełną mobilność floty.

Zdalne zarządzanie flotą – aplikacja

Aplikacja do zarządzania flotą to standard. Autorska aplikacja Cartrack umożliwia zdalny dostęp do wszystkich lokalizacji, obszarów operacyjnych, tras, parametrów i danych dotyczących pojazdów oraz kierowców. GPS do floty to korzyści również dla działu księgowości, sprzedaży, logistyki, spedycji czy administracji.

Zarządzanie flotą GPS (poprzez dane)

System GPS dla floty pozwala skutecznie gromadzić, agregować, kategoryzować i zarządzać danymi. Zarządzanie flotą GPS umożliwia poprawne podejmowanie strategicznych decyzji w obrębie floty samochodowej. Flota z systemem GPS jest rentowna, mobilna i odpowiednio zarządzana.

Cartrack Polska to globalny dostawca usług telemetrycznych BIG DATA obecny na 24 światowych rynkach. Z naszych autorskich usług aktywnie korzysta 1 600 000+ użytkowników. Zarządzanie flotą samochodową poprzez dane umożliwia zawsze zgodne z obowiązującymi normami prawnymi i standardami biznesowymi rozwijanie biznesu.

Dzięki GPS do floty możliwe jest optymalizowanie każdego obszaru operacyjnego samochodów w firmie. Zarządzanie flotą poprzez system GPS daje ogromne możliwości zarządzania pojazdami, personelem i operacjami. Dzięki GPS we flocie masz zdalny dostęp do swoich pojazdów i stabilną technologię analityczną.

GPS w zarządzaniu flotą samochodową to podstawowe narzędzie do analityki floty pojazdów w firmie. Monitoring GPS floty Cartrack pozwala na optymalizację procesów biznesowych, redukcję kosztów, poprawę poziomu bezpieczeństwa Kierowców oraz redukcję emisji CO2 firmowego car parku.

Poprzez GPS do floty masz możliwość pełnego monitoringu pojazdów I kierowców oraz kompleksowego zarządzania firmowym mieniem. 

Cartrack umożliwia zdalny dostęp do wszystkich lokalizacji, obszarów operacyjnych, tras, parametrów i danych dotyczących pojazdów oraz kierowców.

Flota z systemem GPS jest rentowna, mobilna i odpowiednio zarządzana.

Europe

Middle East

Americas